Festival Drink & Grill - Unitrhy

Festival Drink & Grill - Unitrhy

______________________________________________________________________________________________________________________________________________
|
_________________________
_____
Přejít na obsah

Festival Grill & Drink
Nejchutnější festival jídla a pití na Šumavě!


Jsme festival dobrého jídla a pití, který si klade za cíl ukazovat veřejnosti, že v regionech je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře.
Podporujeme místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch, propagujeme gastroturistiku. Přinášíme nové trendy v gastronomii, ukazujeme zajímavé koncepty a špičkové kuchaře.
První ročník festivalu se uskuteční v Černé v Pošumaví u mostu za přítomnosti gastro nadšenců z celé republiky. V místě konání uvidite nejen stylové food trucky, ale i stánky s českou kuchyní. Akce začíná v 10 hodin dopoledne.

Návštěvníci se mohou těšit na české, balkánské, asijské, italské, středomořské speciality.  Samozřejmě budou i sladké dobroty jako jsou makronky, palačinky, vafle. V nabídce budou i originální burgery. Chybět nebude gril, rolovaná zmrzlina a mnoho dalšího. K tomu osvěžující míchané alko i nealko drinky, víno nebo pivo.

_____________________________________________________________________________________________
Logout
EUR EUR =
GBP GBP =
CHF CHF =
USD USD =
BGN BGN =
PLN PLN =
Návrat na obsah