Bulgarica - Unitrhy

Bulgarica - Unitrhy

______________________________________________________________________________________________________________________________________________
|
_________________________
_____
Přejít na obsah
Stránky trhovců

Bulgarica / bulgarská mlékárna


Pravé Bulharské jogurty pro Vás vyrábíme již od roku 1937


Jsme malá rodinná mlékárna, která se zabývá výrobou mléčných výrobků již po tři generace. Mléko zpracováváme pouze šetrnou pasterizací bez používání homogenizace a bez přidávání barviv a konzervačních látek. Naše výrobky si můžete zakoupit jak v naší prodejně či na našem putovním stánku, tak i v řadě obchodů, kam je pro vás dodáváme. Kysané mléko (jogurt) je tradiční potravou Bulharů již několik tisíciletí. Slovo "jogurt" je hunsko-altajského původu a tak je spojeno s Prabulhary, jog znamená hustý a urt znamená mléko. Podle různých pramenů se jogurt v západní Evropě objevil až v polovině 17. století.


Naše výrobky


Jogurty
Ovocné jogurty
Mléko
Mléčné nápoje
Mléčné speciality
PekárnaVýrobky z dovozu


Bulharské jogurty
Pravé balkánské sýry
Kaškavaly
Ajvary a ljutenice


Půjčovna aut, přívěsů a užitkových vozidel Plzeň / Líně
Jsme ekologická prodejna a výrobna
Při výrobě v naší mlékárně používáme pouze skleněné, recyklovatelné, nebo kompostovatelné obaly z kukuřici. V našem obchodě a farmářských trzích používáme pouze kompostovatelné, nebo recyklovatelné tašky z kukuřici. Posilame jen elektronické paragony a faktury a neplýtváme zbytečně papir na účtenky.
Velkoobchod
Nabízíme firmám, společnostem a živnostníkům nákup veškerého našeho sortimentu za VELKOOBCHODNÍ CENY. Zajímají-li Vás naše velkoobchodní ceny, zaregistrujte se pomocí kontaktního formuláře. Po ověření údajů Vám bude zasláné přístupové údaje. V případě jakéhokoliv individuálního požadavku nás kontaktujte.
Nakupujte velkoobchodné

Jsme držitelé nejprestižnějšího potravinového ocenění ve světě Great Taste Awards z Velké Británie za rok 2020 a 2021.

Great Taste Awards z Velké Británie je nejslavnější gurmánská cena na světě. Je nazývána Oscarem ve světě jídla a pití. Jednoduše řečeno, Great Taste logo je symbolem výjimečné kvality produktu a kdykoliv ho uvidíte můžete věřit, že máte před sebou opravdu skvělý výrobek. Každý rok se přihlašuje více jak 13.000 produktů, jejichž výrobci doufají, že projdou přísným sítem porotců a profesionálních ochutnávačů a získají jednu, dvě nebo tři hvězdy, podle kvality daného produktu. Proto je pro nás obrovskou ctí, že patříme do této prestižní skupiny. Tento úspěch, z kterého máme velkou radost, dokazuje, že opravdu nejlepší ayran a jogurty v Čechách se vaří v mlékárné Bulgarica v Praze a poctivá ruční práce sklízí po zásluze úspěch u nás i v zahraničí.Vyrábíme originální starobulharské mléčné výrobky podle rodinných receptur z roku 1937

NAŠE MLÉKÁRNA
Rodinná mlékárna Bulgarica je registrována u krajské veterinární správy a splňuje veškeré legislativní požadavky. Zpracováváme pouze farmářského mléka, které je získáváno hygienickým způsobem, je laboratorně rozborováno a splňuje vysoké nároky na kvalitu. Před zpracováním prochází mléko pasterací z důvodu zabezpečení mikrobiologické nezávadnosti mléčných výrobků. Vyrábíme pravé bulharské jogurty, ayran, studené jogurtové polivky a salatů. Při výrobě i následné distribuci dbáme na zachování chladícího řetězce a dodržení nejvyšší kvality našich výrobků. Jogurty a mléčné výrobky, které v naší mlekárné vyrábíme jsou čistě z přírodních surovin bez konzervantů a barviv, lepku, sušeného mléka a bez homogenizace.
100% ČERSTVĚ PŘIPRAVENÉ
Zpracováváme pouze farmářské mléko, které je získáváno hygienickým způsobem, je laboratorně rozborováno a splňuje vysoké nároky na kvalitu. Před zpracováním prochází mléko pasterací z důvodu zabezpečení mikrobiologické nezávadnosti mléčných výrobků. Při výrobě i následné distribuci dbáme na zachování chladícího řetězce a dodržení nejvyšší kvality našich výrobků. Vyrábíme z přírodních surovin bez konzervantů a barviv, lepku, sušeného mléka a bez homogenizace. Nepoužíváme Bifidus ani jíné bakterie, které nemají nic společného s výrobou jogurtu. Při výrobě používáme tu správnou živou jogurtovou kulturu Lactobacillus Bulgaricus a dlouholeté zkušenosti z Bulharská, aby jsme vám mohli nabídnout ten pravý jogurt.
Probiotický jogurt
Bulgarica mlékárna
Ovocné jogurty
Ovocné jogurty
Jogurty
_____________________________________________________________________________________________
Logout
EUR EUR =
GBP GBP =
CHF CHF =
USD USD =
BGN BGN =
PLN PLN =
Návrat na obsah